PROTIPOŽIARNA BEZPEČNOSŤ ELEKTRICKÝCH INŠTALÁCIÍ TROCHU INAK (ING. F. GILIAN, ING. V. FUSEK, 2021)

20.00  s DPH

Máte otázku ohľadne produktu?
11404

11 na sklade

Predpokladaný dátum doručenia: 14. decembra 2022 - 15. decembra 2022

Popis

Autor: Ing. František Gilian, Ing. Viliam Fusek

Rok vydania: 2021, počet strán: 127

Táto publikácia je aktualizáciou a voľným pokračovaním predchádzajúcich dvoch vydaní publikácie s názvom „Požiarna bezpečnosť stavieb nielen pre elektrotechnikov”, ktoré boli vydané v roku 2012 a 2016. Predchádzajúce publikácie boli viac technicky zamerané na zlepšenie orientácie v oblasti protipožiarnej bezpečnosti elektrických inštalácií (ďalej len „PBEI”) pre všetkých zainteresovaných na návrhu, realizácii a kontrole pri uskutočňovaní stavieb.
Oproti predchádzajúcim publikáciám je táto zameraná na oblasť PBEI trochu inak. Publikácia je faktografiou vývoja národného systému PBEI a podstatných zmien, ktoré nastali po roku 2013 najmä vo vzťahu k technickej normalizácii, uplatňovaniu technických noriem a iných technických dokumentov v aplikačnej praxi a naznačuje ďalšie smerovanie v oblasti národného systému PBEI. Publikácia vznikla v období najzávažnejších výziev, ktorým čelí nielen naša spoločnosť v 21. storočí z hľadiska celosvetovej pandémie koronavírusu. Publikácia obsahuje aj množstvo odkazov na internetové linky a elektronické dokumenty podporujúce a dopĺňajúce jej obsah a rozsah v kontexte uvádzaných skutočností.

Dokument s linkami na stiahnutie

Zákaznícke recenzie

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na “PROTIPOŽIARNA BEZPEČNOSŤ ELEKTRICKÝCH INŠTALÁCIÍ TROCHU INAK (ING. F. GILIAN, ING. V. FUSEK, 2021)”