ABC PRE ZÍSKANIE ODBORNEJ SPÔSOBILOSTI V ELEKTROTECHNIKE (PROF. ING. D. GAŠPAROVSKÝ, 2021)

35.00 s DPH

28980

8 na sklade

Predpokladaný dátum doručenia: 5. augusta 2021 - 6. augusta 2021

Popis

Autor: prof. Ing. Dionýz Gašparovský, PhD.

Rok vydania: 2021 

Cieľom príručky je priniesť čitateľom základné informácie o bezpečnostných a technických požiadavkách na elektrické zariadenia a inštalácie, ktoré sú potrebné na odbornú spôsobilosť elektrotechnikov.

V siedmom upravenom a doplnenom vydaní boli v prvom rade aktualizované požiadavky v zmysle platných predpisov a noriem. Ide predovšetkým o ochranu pred zásahom elektrickým prúdom, elektrické inštalácie na staveniskách, revízie elektrických zariadení a inštalácií, bezpečnostné značky atď. Príručka bola rozšírená o viaceré dôležité a atraktívne témy ako elektrické obvody pre nabíjanie elektrických vozidiel, priemyselné inštalácie, energetická efektívnosť elektrických inštalácií, fotovoltické zdroje a generátorové agregáty pre napájanie inštalácií, elektrické inštalácie s kombinovanou výrobou a spotrebou energie, bezpečnostné zdroje a systémy napájania, bezpečné ovládanie a spínanie, elektrické inštalácie v komunálnych objektoch.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.810 kg

Hodnotenia zákazníkov

Recenzie

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na “ABC PRE ZÍSKANIE ODBORNEJ SPÔSOBILOSTI V ELEKTROTECHNIKE (PROF. ING. D. GAŠPAROVSKÝ, 2021)”

Otázky a odpovede pre zákazníkov

Zatiaľ nie sú žiadne otázky, buďte medzi prvými, kto sa niečo opýta na tento produkt.