O spoločnosti Elektro Management

Naša spoločnosť pokračuje v organizovaní týchto obľúbených odborných konferencií pre elektrotechnikov známych pod značkami ELEKTROTEC, ELEKTROKONTAKT, ELECTRON, ELTECH SK, Projektanti Piešťany a Stretnutie elektrotechnikov južného Slovenska.

Prečo sa zúčastniť práve našich odborných konferencií?

  • Sledujeme legislatívne zmeny a tvorbu noriem, vďaka čomu Vám predstavujeme na konferenciách aktuálne trendy a postupy v oblasti elektroprojekcie, revízií, elektromontáží a údržby.
  • Vyberáme pre Vás najlepších česko-slovenských lektorov, ktorí pôsobia na našich univerzitách, v radoch technickej inšpekcie, sú uznávanými súdnymi znalcami, či členmi normotvorných komisií.
  • Počas konferencií Vám umožňujeme stretávať sa s niekoľkými desiatkami zástupcov domácich a zahraničných výrobcov, dovozcov a distribútorov meracej techniky, elektroinštalačného materiálu, komponentov a náradia pre elektrotechniku, projekčného softvéru a odbornej literatúry.
  • Zabezpečujeme pre Vás počas konferencií exkurzie do priestorov rôznych typov elektrární a rozvodní (PVE Čierny Váh, PVE Liptovská Mara, JE Jaslovské Bohunice, paroplyn Malženice).
  • Naším cieľom je starať sa nielen o Vaše odborné vzdelávanie, ale aj o Vaše pohodlie a priateľskú atmosféru, aby ste sa s nami vždy dobre cítili a radi sa k nám opätovne vracali.

Zabezpečíme Vám odbornú literatúru, časopisy a pomôcky pre elektrotechnikov, ktorých aktuálnu ponuku nájdete v našom internetovom obchode.

Firmám pomáhame preraziť či posilniť postavenie na slovenskom trhu. Viac v sekcii Služby pre firmy.

Medzi našich dlhoročných klientov patria spoločnosti:

ABB, Agrokomplex výstavníctvo, Autodesk, Beghelli ElPlast, Citel, Electraplan Slovensko, Elektris, ELKO EP, Enel, Eplan Engineering CZ, ETI ELB, Eustream, Generi Slovakia, GHV Trading, GMC měřicí technika, Kiwa, Manag SK, Mahrlo, Micronix, NG elektro, OBO Bettermann, Phoenix Contact, Phoenix Zeppelin, Rittal, Saltek Slovakia, SEZ DK, Sitel, Stredoslovenská energetika, Technodat Elektro, VUJE, Východoslovenská energetika, Západoslovenská energetika, ZTS elektronika SKS a mnoho ďalších...

Neváhajte a pridajte sa k nim...

Termíny školení v roku 2018 (kliknite pre zväčšenie)