+421 905 211 728, +421 908 607 576|office@elektromanagement.sk

VZDELÁVANIE - BIZNIS - ZÁŽITKY v odbore elektro

 

KONFERENCIE

Naša spoločnosť organizuje dlhoročne obľúbené odborné konferencie pre oblasť elektro, ktoré sú známe pod názvami ELEKTROTECELEKTROKONTAKTELECTRONELTECH SKPROJEKTANTI a Stretnutie elektrotechnikov južného Slovenska.

  • Prednášky sú zamerané na aktuálne trendy a postupy v oblasti elektroprojekcie, revízií, elektromontáží a údržby.
  • Prednášajú najlepší česko-slovenskí lektori, ktorí pôsobia na našich univerzitách, v radoch technickej inšpekcie, sú uznávanými súdnymi znalcami, či členmi normalizačných organizácií a technických komisií.
  • Prostredníctvom výstaviek sa prezentujú desiatky zástupcov domácich a zahraničných výrobcov, dovozcov a distribútorov meracej techniky, elektroinštalačného materiálu, komponentov a náradia pre elektrotechniku, projekčného softvéru a odbornej literatúry.
  • Počas viacdňových konferencií sa môžete zúčastniť exkurzií do priestorov rôznych typov elektrární a rozvodní (PVE Čierny Váh, PVE Liptovská Mara, JE Jaslovské Bohunice, paroplyn Malženice).

Naším cieľom je starať sa nielen o Vaše odborné vzdelávanie, ale aj o Vaše pohodlie a priateľskú atmosféru, aby ste sa s nami dobre cítili.

Loading Udalosti

PROJEKTANTI

Prvý ročník tejto konferencie sa konal v roku 2011 v Piešťanoch. Odvtedy sa konferencia presunula do krásneho prostredia Nízkych Tatier a získala si obľubu najmä medzi elektroprojektantami, ktorým je primárne určená. Po dvoch dňoch nabitých prednáškami nasleduje exkurzia. Medzi poslucháčmi, ktorí sa zúčastnili tejto konferencie v minulosti, boli pracovníci napr. týchto spoločnostíAdifex, AP Systems, ART-Ex, BEZ Transformátory, BONUL, Continental Matador Rubber, Datatherm, eltecor, ELTEK Slovakia, EMU projekt, ENERGOMONT, ERMONT Bratislava, EUB, EUROLUX LIGHTING, eustream, FELS, Iglu projekt, Intervis, M&M Profipol, Ministerstvo obrany SR, NAFTA, PIO KERAMOPROJEKT, Power Energo, PPA Energo, ProCS, Prysmian Kablo, PZK, SAG Elektrovod, Siemens, Slovenská elektrizačná prenosová sústava, Slovenské elektrárne, Slovenský plynárenský priemysel, SLOVNAFT, Towercom, TRELLIS, Van Doren Engineers Slovakia, Vodohospodárska výstavba a mnoho ďalších živnostníkov.

Pripravujeme

Pripravujeme

  1. Výstavky domácich a zahraničných výrobcov a distribútorov meracích prístrojov, el. prvkov a zariadení
  1. Možnosť neformálnej diskusie so slovenskými a českými lektormi a vystavovateľmi
  1. Predaj odbornej literatúry a pomôcok pre elektrikárov

Pripravujeme

Prihlásiť sa na konferenciu

Deň a miesto konferencie: 23-25.10.2018 / Nízke Tatry

Prajete si dostávať informácie o aktuálnych seminároch a konferenciách?

Vyplňte prosím vašu e-mailovú adresu.