23. apríla 2020

Zdieľajte článok

Táto doba nie je pre nikoho jednoduchá a vyžaduje si veľakrát ťažké rozhodnutia.
Aj my zvažujeme, čo s našimi dlhodobo pripravovanými konferenciami a hľadáme správne riešenia.

Ako prvý krok sme PRELOŽILI konferenciu ELEKTROKONTAKT v Žiline zo 7. 4. na termín 29. 9. 2020.

Odborný seminár Diagnostika točivých strojov, ktorý sme pripravili v spolupráci s firmou Megger sme PRESUNULI na termín  27. 10. 2020.

11. cyklus odborného školenia Ochrana pred účinkami blesku sme v májovom a júnovom termíne ZRUŠILI, celý program bol kompletne presunutý na jesenné termíny 2020 (1. časť: 8. 9. Košice – 9. 9. Žilina – 10. 9. Senec, 2. časť: 6. 10. Košice – 7. 10. Žilina – 8. 10. Senec). Tento rok sa tak uskutoční len jeden cyklus školenia miesto dvoch.

Následne sme sa pridali k rozhodnutiu výstaviska Agrokomplex, ktoré sa rozhodlo z bezpečnostných dôvodov zrušiť Medzinárodný strojársky veľtrh a preto aj my RUŠÍME sprievodnú konferenciu ELECTRON 28. 5. 2020 v Nitre.

Posledné a najťažšie rozhodnutie sa týka našej a zrejme aj vašej najobľúbenejšej konferencie ELTECH SK, ktorá by sa mala uskutočniť 9. – 11. 6. 2020 vo Vysokých Tatrách. Nikto nevie teraz predpovedať, ako sa bude situácia vyvíjať, no rozhodli sme sa k tomu pristúpiť zodpovedne a neriskovať nikoho zdravie a preto v tomto roku aj túto konferenciu s ťažkým srdcom RUŠÍME.
AVŠAK, keďže už máme celý program konferencie pripravený a naozaj stojí za to, radi by sme vám všetky vynikajúce prednášky, rovnako aj zaujímavé workshopy a unikátnu exkurziu priniesli v netradičnej podobe. Toto ŠPECIÁLNE RIEŠENIE vám už čoskoro predstavíme.

Ďakujeme vám za podporu, dôveru a všetkým vám prajeme pevné zdravie!

Petra Bartošková a kolektív

Elektro Management s.r.o.